Dorosły z dzieckiem na przeszkodzie

Jump and Run powraca

Po dwóch latach przerwy impreza biegowa z przeszkodami ponownie zawita do naszej gminy. 

Wojanowo (dnia 29 czerwca 2024 r.) to miejsce, gdzie w tym roku będziemy gościć zwolenników świetnej zabawy połączonej z elementami rywalizacji w konkurencjach z cyklu JUMP AND RUN. Tak jak we wcześniejszych edycjach ponownie będzie można wziąć udział w trzech konkurencjach biegowych: CLASSIC, JUNIOR oraz FAMILY. W rywalizacjach Classic i Junior przewidziane są nagrody dla najlepszych (z podziałem na płeć). Family natomiast to konkurencja dla całych rodzin, gdzie wspólne radzenie sobie z przeszkodami dostarczy z pewnością wielu pozytywnych emocji. 

Zapisy pod linkami:

BIEG CLASSIC

BIEG JUNIOR

BIEG FAMILY

Regulamin zawodów: REGULAMIN JUMP AND RUN 

Serdecznie zapraszamy!