Piękne akcje i bardzo dużo bramek, tak w skrócie można podsumować II turniej Jesiennej Ligi Piłkarskiej w Rusocinie.
Wyniki (drugi turniej JLP):
1 kolejka.
KS Orzeł Trąbki Wielkie - AP Kowale 1:8
F.Gorczyński - B.Wilczewski x 3, W.Niedzielski x 2, M.Rusinek x 2, D.Chudzik
UKS Kempes Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:6
M.Kaska x 2, P.Grabowski x 2, F.Mejka, R.Prykaszczyk
2 kolejka.
APK Jedynka Kartuzy - UKS Feyenoord Gdańsk - 12:2
L.Kostuch x 3, A.Grzegorzewski x 2, P.Jeliński-Papina x 2, T.Gorczycki x 2, O.Sirocki, J.Kitowski, - P.Kowalski, N.Bojek
KS Orzeł Trąbki Wielkie - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 1:9
T.Pettka - P.Grabowski x 2, K.Kozik x 2, A.Pasek x 2, M.Talarowski x 2, R.Prykaszczyk
3 kolejka.
AP Kowale – UKS Feyenoord Gdańsk 6:0
K.Kiedrowicz x 2, B.Wilczewski x 2, M.Rusinek x 2
UKS Kempes Gdańsk - APK Jedynka Kartuzy 3:5
W.Kowalczyk x 2, Sz.Cygert - T.Gorczycki x 2, O.Sirocki x 2, J.Kitowski
4.kolejka.
AS Piłeczka Pruszcz Gdański - APK Jedynka Kartuzy 5:3
F.Mejka x 2, R.Prykaszczyk, M.Kaska, P.Grabowski - O.Sirocki, A.Grzegorzewski, T.Gorczycki
KS Orzeł Trąbki Wielkie - UKS Feyenoord Gdańsk 6:4
F.Gorczyński x 3, T.Pettka x 2, K.Mania - N.Babuta x 2, P.Kowalski, N.Bojek
5 kolejka.
AP Kowale - UKS Kempes Gdańsk - 2:1
K.Kiedrowicz, M.Rusinek - Sz.Cygert
KS Orzeł Trąbki Wielkie - APK Jedynka Kartuzy 1:5
K.Mania - O.Sirocki x 3, A.Grzegorzewski, S.Langa
6 kolejka.
UKS Feyenoord Gdańsk - UKS Kempes Gdańsk 2:6
N.Babuta, P.Kowalski - W.Kowalczyk x 3, Sz.Cygert x 2, M.Powch
AS Piłeczka Pruszcz Gdańki – AP Kowale 5:1
P.Grabowski x 2, F.Mejka x 2, K.Kozik - M.Dłubacz
7 kolejka.
KS Orzeł Trąbki Wielkie – UKS Kempes Gdańsk 4:1
F.Gorczyński x 2, K.Mania, F.Witek - W.Kowalczyk
APK Jedynka Kartuzy - AP Kowale 1:4
L.Kostuch - M.Rusinek x 2, W.Niedzielski, K.Kiedrowicz
8 kolejka.
UKS Feyenoord Gdańsk - AS Piłeczka Pruszcz Gdański 0:10
F.Mejka x 5, R.Prykaszczyk, M.Kaska, P.Grabowski, M.Talarowski, A.Rogowski
Tabela JLP 2022 (po drugim turnieju):
LP |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Wygrana |
Remis |
Porażka |
Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
AS Piłeczka Pruszcz Gd. |
10 |
30 |
10 |
0 |
0 |
67-9 |
2 |
AP Kowale |
10 |
24 |
8 |
0 |
2 |
45-15 |
3 |
APK Jedynka Kartuzy |
10 |
18 |
6 |
0 |
4 |
42-25 |
4 |
KS Orzeł Trąbki Wielkie |
10 |
7 |
2 |
1 |
7 |
17-48 |
5 |
UKS Kempes Gdańsk |
10 |
7 |
2 |
1 |
7 |
18-54 |
6 |
UKS Feyenoord Gdańsk |
10 |
3 |
1 |
0 |
9 |
15-59 |
Klasyfikacja strzelców JLP 2022 (po pierwszym turnieju):
20 bramek - F.Mejka (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
14 bramek - K.Kiedrowicz (AP Kowale), P.Grabowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
13 bramek - O.Sirocki (APK Jedynka Kartuzy)
12 bramek - M.Rusinek (AP Kowale)
10 bramek - W.Kowalczyk (UKS Kempes Gdańsk), L.Kostuch (APK Jedynka Kartuzy)
9 bramek - T.Gorczycki (APK Jedynka Kartuzy), A.Grzegorzewski (APK Jedynka Kartuzy), R.Prykaszczyk (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
8 bramek - B.Wilczewski (AP Kowale)
7 bramek - M.Kaska (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
6 bramek - Sz.Cygert (UKS Kempes Gdańsk), K.Kozik (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
5 bramek - D.Chudzik (AP Kowale), A.Pasek (AS Piłeczka Pruszcz Gdański), N.Bojek (UKS Feyenoord Gdańsk), N.Babuta (UKS Feyenoord Gdańsk), F.Gorczyński (KS Orzeł Trąbki Wielkie), K.Mania (KS Orzeł Trąbki Wielkie)
4 bramki - J.Kitowski (APK Jedynka Kartuzy), P.Kowalski (UKS Feyenoord Gdańsk), W.Niedzielski (AP Kowale), M.Talarowski (AS Piłeczka Pruszcz Gdański)
3 bramki - T.Pettka (KS Orzeł Trąbki Wielkie)
2 bramki - P.Jeliński-Papina (APK Jedynka Kartuzy), S.Langa (APK Jedynka Kartuzy), M.Powch (UKS Kempes Gdańsk), M.Dłubacz (AP Kowale)